top of page

WESELA

WESELA

Przyjęcie weselne to wyjątkowe wydarzenie, które pozostanie w pamięci na długo. Bardzo ważny jest więc dobór miejsca i zapewnienie profesjonalnej obsługi. Wybierając naszą restaurację i powierzając nam organizację Przyjęcia Weselnego, dokonają Państwa trafnego wyboru. Zadbamy o wszelkie, nawet najdrobniejsze szczegóły. Elegancka zastawa, romantyczne świece, świeże kwiaty na stołach nadadzą temu dniu niepowtarzalny nastrój i klimat.

 

Na tę wyjątkową okazję stworzyliśmy różnorodne zestawy menu do wyboru. Jesteśmy tez otwarci na Państwa propozycje. Wspólnie możemy stworzyć i dopasować potrawy do wymagań i gustów Gości.

Wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowej oprawy, o którą w Browarze Port Gdynia dbamy z dbałością o szczegóły.

W modernistycznych wnętrzach naszego lokalu oferujemy:

 • Specjalne menu przygotowane przez naszego Szefa Kuchni i dostosowane do Państwa oczekiwań – uroczysta forma serwowana lub bufet

 • Przygotowanie wizytówek imiennych na stole oraz tablicy informującej o umieszczeniu gości przy stołach

 • Na powitanie – lampka wina musującego dla każdego z gości uroczystości gratis

 • Pakiety alkoholowe i bezalkoholowe

 • Wspaniałe dekoracje ze świeżych kwiatów

 • Możliwość organizacji dodatkowych atrakcji na plaży miejskiej

 • Doskonała lokalizacja lokalu w centrum Gdyni z dostępem do najlepszych hoteli w mieście

 • Możliwość zamówienia tortu weselnego dzięki naszej stałej współpracy z najlepszymi cukierniami

 • Na życzenie – Muzykę na żywo w wykonaniu jednego z naszych sprawdzonych wykonawców

 • Uroczyste odbicie przez nowożeńców beczki piwa uwarzonego w naszym Browarze, po czym goście mogą samodzielnie napełniać kufle z beczki

 • Możliwość przygotowania 1 l butelek naszego piwa ze specjalnie dla Państwa zaprojektowaną etykietą, stanowiących wspaniały prezent dla gości i wyjątkową pamiątkę

 • Możliwość organizacji uroczystego aperitifu na tarasie widokowym z panoramą na Gdyńską Marine

W salach restauracji możemy komfortowo ugościć do 180 osób przy weselnym ustawieniu stołów z dużą wydzieloną częścią podłogi tanecznej.

 

Wszystkie nasze sale są klimatyzowane oraz posiadają nowoczesne oświetlenie, którego kolorystkę możemy dowolnie dostosować do Państwa potrzeb.

Dzień, w którym odbywa się przyjęcie weselne jest dla każdej Młodej Pary jednym z najważniejszych dni w życiu. Przygotowanie tak ważnej imprezy wymaga perfekcyjnej organizacji oraz zachowania niezwykłej staranności. Dokładamy wszelkich starań, aby podczas przyjęcia weselnego każdy z Państwa Gości czuł się wyjątkowo oraz wspomniał Państwa wesele przez długie lata.

Służymy radą i doświadczeniem w organizacji tego wyjątkowego dnia z zakresu obyczajów weselnych, sposobu rozsadzania gości, przygotowania spersonalizowanych winietek, planów stołów oraz weselnych kart menu, a także na Państwa życzenie pomagamy w wyborze zespołu muzycznego, fotografa oraz kamerzysty.

Rezerwacje oraz zapytania prosimy składać pod numerem telefonu:

+ 48 790-756-730

oraz na adres mailowy:

marketing@browarportgdynia.com

bottom of page